Dla lekarza

Szanowna Pani Doktor, Panie Doktorze

Jestem lekarzem stomatologiem specjalizującym się w mikrochirurgii, endodoncji oraz implantologii. Coraz więcej pacjentów zastanawia się nad implantami stomatologicznymi jako rozwiązaniem protetycznym. Zapewne i w Państwa gabinecie są pacjenci, którzy oczekują nowoczesnych rozwiązań i dla których – z medycznego punktu widzenia – implanty byłyby najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dlatego serdecznie zapraszam do współpracy w zakresie chirurgii przedimplantologicznej oraz implantologicznej. Zabieg taki mogę wykonać u Państwa w gabinecie, bądź też zapraszam Państwa wraz z pacjentem do swojego gabinetu. Po wykonanym zabiegu leczenie kontynuowane jest przez lekarza prowadzącego. Podobnie wygląda współpraca w zakresie leczenia endodontycznego oraz nowoczesnej protetyki.

Należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI, DGOI. W 2012 r. uzyskałem tytuł implantologa Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Specjalistyczne zabiegi chirurgiczne (m.in. podnoszenie zatoki) wykonuję jako zewnętrzny konsultant w Studio Stomatologicznym Agmadent w Krakowie, na stałe współpracuję też z Gabinetem Stomatologicznym Długosz&Długosz specjalizującym się w mikroskopowym leczeniu endodontycznym.

Jestem do Państwa dyspozycji. Zapewniam, że w przypadku skierowania z innego gabinetu Pacjent zostanie objęty leczeniem jedynie w zakresie ujętym w skierowaniu. W razie dodatkowych pytań chętnie spotkam się z Państwem osobiście.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od początku jego powstania.

Od 2011 roku należę także do PSI, ICOI, DGOI